Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Doradca Handlowy

IQFM Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
7037 dni temu

Ogłoszenie numer: 11711, z dnia 2005-05-10

IQFM Sp. z o.o. to: • brytyjsko-polska firma marketingowa, od 1995 roku w Polsce • współpraca z renomowanymi firmami m.in. British American Tobacco, Benckiser, Ferrero, Danone, Nestle Schöller, Pillsbury czy Procter & Gamble • rekrutacja, szkolenie i zarządzanie pełnymi strukturami sprzedażowymi

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania sprzedażowo-dystrybucyjne na podległym terenie.

Wymagania

•WŁASNY SAMOCHÓD •doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą •znajomość lokalnego rynku detalicznego – będzie atutem •umiejętność przekonywania •łatwość nawiązywania kontaktów •DYSPOZYCYJNOŚĆ OD ZARAZ

Oferujemy

•współpracę od zaraz •profesjonalne szkolenia sprzedażowe, również w trakcie pracy •pracę z renomowanymi produktami