Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Handlowy sieci Plus

INTER-CONSULT Sp.J.
Wrocław
praca stacjonarna
6108 dni temu

Ogłoszenie numer: 39150, z dnia 2008-01-29

Firma jest partnerem Polkomtel S.A., operatora sieci komórkowej Plus. Posiada kilka punktów sprzedaży, w których oferuje telefony na abonament, na kartę ( MixPlus, Simplus), w wolnej sprzedaży, akcesoria i obsługę serwisową.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy odpowiedzialny za: - pozyskiwanie klientów biznesowych - budowanie długotrwałych relacji z klientami - prowadzenie negocjacji handlowych - przygotowywanie ofert i zawieranie umów - obsługa posprzedażna

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - samodzielność i odpowiedzialność - operatywność i samodzielność - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - prawo jazdy kat. B - mile widziana znajomość branży

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie - szkolenia i rozwój - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy - narzędzia pracy ( samochód, telefon, laptop)