Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecinek
Doradca Handlowy d.s Klientów Biznesowych

Euro-Telecom s.c A.Bielicka, B.Bielicki
Szczecinek
praca stacjonarna
6430 dni temu

Ogłoszenie numer: 27176, z dnia 2007-03-12

Euro-Telecom s.c Autoryzowany Partner Sieci ERA

Miejsce pracy: Szczecinek

Nr Ref.: ADB-Szczecinek

Opis stanowiska

Doradca Handlowy d.s Obsługi Klientów Biznesowych

Wymagania

- Umiejetności nawiazywania kontaktów biznesowych i interpersonalnych - Umiejetności prowadzenia negocjacji - Doświadczenie w sprzedazy bezpośredniej ( mile widziane) - Prawo jazdy kat. B - Wykształcenie min. śrenie

Oferujemy

- Przygototowanie do pracy z klientem - Profesjonalne szkolenia z technik sprzedaży - Pracę dla największego operatora telefonii komórkowej - Możliwość rozwoju zawodowego