Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca handlowo-techniczny

Helios Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6413 dni temu

Ogłoszenie numer: 25091, z dnia 2006-12-25

Jesteśmy młodą i ambitną firmą działającą w branży farb i lakierów oraz żywic syntetycznych. W związku z planami dalszego rozszerzenia asortymentu sprzedaży oraz zwiększenia ogólnego poziomu realizowanej sprzedaży, poszukujemy kompetentnych osób chętnych dołączyć się do naszego zespołu handlowego.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

doradca handlowo- techniczny ds. sprzedaży farb przemysłowych (ciekłych i proszkowych) doradca handlowo- techniczny ds. sprzedaży lakierów samochodowych doradca handlowo-techniczny ds. sprzedaży lakierów do mebli i stolarki budowlanej doradca handlowo- techniczny ds. sprzedaży farb drukarskich doradca handlowo-techniczny ds. sprzedaży farb ogólnobudowlanych doradca handlowo- techniczny ds. żywic syntetycznych i żelkotów

Wymagania

wykształcenie co najmniej średnie, doświadczenie w branży i dobra znajomość wymienionych grup towarowych, duża samodzielność i skuteczność w działaniu, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dobra znajomość obsługi komputera, aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników w pracy, niezbędne narzędzia pracy (samochód itp.), możliwość rozwoju zawodowego w strukturach renomowanego międzynarodowego koncernu