Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Doradca Finansowy

Progresiv Sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
5525 dni temu

Ogłoszenie numer: 68685, z dnia 2009-06-30

Jesteśmy firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym i biznesowym w znalezieniu optymalnego rozwiązania finansowego opartego o profesjonalną analizę potrzeb i możliwości. Firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej.

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto

Nr Ref.: GD/01/06/09

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków Doradcy Finansowego należy:
  • rozpoznawanie potrzeb Klienta, analiza i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania finansowego,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań finansowych odpowiadających potrzebom Klienta, opartych na produktach finansowych,
  • przekazywanie wiedzy z zakresu finansów oraz podnoszenie świadomości finansowej Klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji.

Wymagania

  • zainteresowanie rynkiem finansowym oraz posiadanie podstawowej wiedzy o rynkach finansowych,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w kontaktach z Klientami (mile widziane doświadczenie z branży finansowej)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • przedsiębiorczość i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy,
  • gotowość do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych,
  • ambicja i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,
  • unikalny i bogaty system szkoleń,
  • jasną i przejrzystą ścieżkę kariery,
  • rozwój zawodowy ograniczony wyłącznie własnymi predyspozycjami,
  • nowoczesne i profesjonalne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość samorealizacji,
  • zdobycie zawodu, który jest uznawany jako zawód zaufania publicznego w krajach Unii Europejskiej,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.