Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Finansowy

AWD Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5605 dni temu

Ogłoszenie numer: 59502, z dnia 2009-03-12

AWD Jest wiodącym niezależnym doradcą finansowym w Europie. Posiada 6 tysięcy fachowców, którzy obsługują ponad 2 miliony klientów w 10 krajach Europy. Firma należy do 80 największych spółek indeksu MDAX w Niemczech.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, po okresie szkoleniowym będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów, doradztwo finansowe dla klienta w zakresie kredytów hipotecznych, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń a po szkoleniu managerskim za tworzenie zespołu i zarządzanie grupą doradców.

Wymagania

  • Przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na sukces
  • Min. średnie wykształcenie (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług finansowych
  • Zainteresowanie rynkiem finansowym

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju począwszy od doradcy finansowego po dyrektora oddziału
  • Profesjonalne szkolenia, szkolenia wyjazdowe, szkolenia managerskie
  • Możliwość uzyskiwania wysokich dochodów już na początku pracy
  • Systemy wsparcia dla osób początkujących
  • Stabilizację popartą ugruntowaną międzynarodową pozycją firmy