Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Finansowy

AWD Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5675 dni temu

Ogłoszenie numer: 54665, z dnia 2009-01-01

Jest największą firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego w Europie. Wchodzi w skład indeksu giełdy niemieckiej MDAX. Obsługuje 2 miliony klientów w 10 krajach. AWD Sp. z o.o. ma ambicje stać się w ciągu paru najbliższych lat największą firmą tego typu w Polsce.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku, po szkoleniach specjalistycznych, będą odpowiedzialne za kompleksową obsługę klientów w zakresie kredytów hipotecznych, funduszy inwestycyjnych, indywidualnych planów emerytalnych i ubezpieczeń. W późniejszym okresie, po awansie na Kierownika Zespołu, osoby te będą odpowiedzialne również za budowę własnego zespołu Doradców.

Wymagania

  • otwartość na nowe wyzwania
  • chęć zdobywania wiedzy o rynku usług finansowych i produktach finansowych
  • wysokie aspiracje zawodowe i finansowe
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wiek powyżej 26 lat
  • mile widziane doświadczenie w finansach
  • Oferujemy

  • stabilizację, którą gwarantuje praca w dużej międzynarodowej firmie
  • profesjonalny i bezpłatny cykl szkoleń, również wyjazdowych, przygotowujący do wykonywania zawodu Doradcy Finansowego
  • możliwość awansu uzależnioną wyłacznie od własnego zaangażowania
  • silne wsparcie Managera
  • miłą i "rodzinną" atmosferę pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość wyboru godzin pracy