Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca finansowy

Commercial Union Polska Spółka z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 44024, z dnia 2008-05-15

Nasza firma jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym koncernem finansowym o wieloletniej tradycji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Doradztwo w kwestiach inwestycji oraz ubezpieczeń. Obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność pracy z klientem
  • nastawienie na realizację celów
  • doskonała organizacja pracy
  • doświadczenie w branży finansowej to dodatkowy atut

Oferujemy

  • gruntowne przygotowanie do zawodu
  • wynagrodzenie zależne od wkładu pracy, od minimum 2000 netto, bez górnego limitu.
  • regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje