Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Finansowy

AWD Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6012 dni temu

Ogłoszenie numer: 39306, z dnia 2008-01-30

AWD Sp. a o.o. jest największą firmą Niezależnego Doradztwa Finasowego w Europie, jest obecna na giełdzie we Frankfurcie, działa w 11 krajach, obsługuje 2 miliony klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych, sprzedaż produktów finasowych

Wymagania

Otwartość na nowe wyzwania, chęc zdobywania wiedzy o rynku usług finasowych i produktach finasowych

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie Niezależnego Doradztwa Finasowego, zdobycie poszukiwanego na rynku pracy zawodu Doradcy Finasowego, bezpłatne szkolenia, opieka, pomoc i wsparcie pracowników AWD w całym okresie pracy