Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca Finansowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, obszar Poznania oraz Wielkopolski
praca stacjonarna
6199 dni temu

Ogłoszenie numer: 36485, z dnia 2007-10-30

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś przedsiębiorczy, otwarty na zmiany oraz posiadasz umiejętności negocjacji to ta praca jest dla Ciebie. Polskie przedstawicielstwo jednej z czołowych międzynarodowych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku od 1990 roku, oferujące szeroką gamę nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych stworzonych w oparciu o bogate doświadczenie, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje do oddziału w Poznaniu osób dynamicznych, pełnych entuzjazmu i inicjatywy na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, obszar Poznania oraz Wielkopolski

Nr Ref.: AUC/0609/07P

Opis stanowiska

- Sprzedaż nowego produktu oraz innych usług firmy; - Budowanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z klientem indywidualnym; - Kształtowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie, chętnie studenci zaoczni; - Wiek do 22 lat, chętnie tak panie jak i panów; - Nastawienie na sukces; - Niewielkie doświadczenie bądź brak doświadczenia w ubezpieczeniach nie jest przeszkodą.

Oferujemy

- Cykl szkoleń produktowych i z umiejętności sprzedaży; - Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w znanej na całym świecie instytucji finansowo-ubezpieczeniowej; - Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy; - Wysokie wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników (podstawa + prowizje); - Możliwość zdobycia nowego zawodu, dorobienia sobie środków finansowych.