Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
DORADCA FINANSOWY

Expander Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
6115 dni temu

Ogłoszenie numer: 35132, z dnia 2007-10-19

Jesteśmy największą w Polsce firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestujemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie - dołącz do nas! W związku z rozwojem poszukujemy do naszej sieci partnerskiej osób na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

- Opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta, - Rozpoznawanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania - Przekazywanie Klientowi wiedzy w zakresie usług finansowych oraz podnoszenie świadomości Klienta jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych, - Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania

- Wykształcenia wyższego lub student/ studentka ostatniego roku, - Doświadczenia w kontaktach z Klientami (doradztwo, obsługa), - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych, - Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyszukiwania i interpretowania informacji finansowych płynących z rynku, - Zainteresowania rynkiem finansowym, -Ogólnej znajomości rynku finansowego oraz podstawowej wiedzy z zakresu finansów, - Rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - Przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy, - Elastyczności oraz dyspozycyjności, - Gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju.

Oferujemy

- Pracę stacjonarną w oddziale w pełnym wymiarze godzin - Bogaty program szkoleń z zakresu między innymi: polityki pieniężnej, prowadzonych przez przedstawicieli renomowanych banków a także technik obsługi klienta. - Możliwości rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy, - Pracę o dużym prestiżu w stabilnej organizacji, - Miłą atmosferę w młodym zespole.