Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca Finansowy

Money House Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6428 dni temu

Ogłoszenie numer: 25599, z dnia 2007-01-09

jest firmą zajmującą się pośrednictwem i doradztwem finansowym w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych Banków w Polsce. W zawiązku z rozwojem działalności, poszukujemy w miejscowościach powyżej 10 tys. mieszkańców Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: DF/miasto

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie Klientów, nawiązywanie współpracy z Partnerami, doradztwo finansowe w zakresie kredytów.

Wymagania

wysoka kultura osobista, umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem, kreatywne podejście w realizacji wyznaczonych celów, dostęp do komputera oraz internetu, wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

umowa o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, system profesjonalnych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego, narzędzia pracy.