Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Doradca Finansowy

Golden Gremium
Opole
praca stacjonarna
4835 dni temu

Golden Gremium to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od przeszło 9 lat świadczymy usługi z zakresu doradztwa finansowego. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, wierzymy  w energiczny rozwój naszej firmy.

Do naszej placówki zlokalizowanej w Opolu  poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Zadania:
  • sprzedaż produktów finansowych  i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo i analiza bieżących potrzeb klientów
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • komunikatywność  i otwartość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • samodzielność i determinacja w realizacji założonych celów
  • wykształcenie minimum średnie maturalne
  • determinacja w osiąganiu założonych celów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, plus atrakcyjna premia uzależniona od wyników sprzedażowych
  • profesjonale  szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dla najlepszych extra bonusy
  • pracę w systemie stacjonarnym w siedzibie  firmy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)