Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
DORADCA FINANSOWY - UMOWA O PRACĘ

IPK sp. z o.o.
lubelskie, Wrocław
praca stacjonarna
4523 dni temu

Spółka z.o.o. działająca od 2 lat na rynku polskim w sektorze pośrednictwa bankowego poszukuje pracowników na pełny etat . Firma zajmuje się pozyskaniem kapitału dla klienta biznesowego, pośredniczy również w wielu prestiżowych projektach w zakresie budownictwa deweloperskiego. Ze względu na dynamiczny rozwój i chęć poszerzenia oferty wyrażamy gotowość zatrudnienia osób na stanowisko doradcy finansowego. Praca opiera się na analizie danych finansowych klienta, doborze odpowiedniej oferty i procesowaniu tematów w konkretnych bankach.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: DF/04/12/praca

Opis stanowiska:
  • profesjonalne doradztwo finansowe,
  • pozyskiwanie klientów i budowanie pozytywnych relacji biznesowych,
  • prowadzenie spotkań z właścicielami przedsiębiorstw,
  • kompletowanie dokumentów,
  • procesowanie tematów,
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych.

Od kandydatów wymagamy:
  • pełny etat i dyspozycyjność od 9.00-17.00,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dress-code,
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na rozwój,
  • pozytywne nastawienie do otoczenia.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie + system prowizyjny + system premiowy,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • nadzór i opiekę fachowców, kadrę menadżerską,
  • możliwość awansu pionowego,
  • telefon komórkowy, laptop
  • pełne wyposażenie stanowiska biurowego.

Proces rekrutacji : indywidualny.

1) Na pierwszym spotkaniu informacyjnym, dowiedzą się Państwo o wizji, strukturze i kulturze firmy.
2) Jeżeli zostaną Państwo zaproszeni na drugi etap, przedstawimy warunki pracy i elementy finansowe, konkretną funkcję i obowiązki.
3) 3 etap to podpisanie umowy o pracę na okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”