Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
DORADCA FINANSOWY PRIVATE

Expander Sp. z o.o.
dolnośląskie, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Szczecin, Łódź, Katowice, Bydgoszcz
praca stacjonarna
6208 dni temu

Ogłoszenie numer: 33722, z dnia 2007-09-19

Jesteśmy największą w Polsce siecią Niezależnych Doradców Finansowych. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestujemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem Expander rozbudowuje zespół mobilnych doradców Expander Private. Mobilni i aktywni Doradcy Private mają dostęp do wszystkich produktów - inwestycyjnych, kredytowych i ubezpieczeniowych - dostępnych w ofercie Expandera. Wierzymy, że będą oni współtworzyć nową jakość na rynku doradztwa finansowego. Dajemy szansę. Dajemy możliwości. Pomagamy zdobyć wiedzę. Reszta należy do Ciebie.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Szczecin, Łódź, Katowice, Bydgoszcz

Opis stanowiska

- Aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych - Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych - Profesjonalne doradztwo i budowa długoterminowych relacji z Klientami

Wymagania

- Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości jej założenia - Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług finansowych - Wiedzy finansowej i znajomości produktów bankowych - Wykształcenia wyższego magisterskiego lub tytułu licencjata - Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

- Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania - Partnerską kulturę firmy - Możliwości rozwoju - Kompleksowy system szkoleń, związany z podnoszeniem kompetencji i rozwojem osobistym - Profesjonalne wsparcie, przyjazną atmosferę i wysoką kulturę organizacji a przede wszystkim status niezależnego doradcy finansowego