Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Finansowy/Menedżer

PROTECTA POLSKA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 93307, z dnia 2010-03-26

Niezależny Doradca Finansowy- rozpocznij karierę, zdobądź doświadczenie Protecta Polska Sp. z o.o. jest kancelarią niezależnego doradztwa finansowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska Doradca Klienta, Menedżer do nowo otwartego biura w Poznaniu.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa Klienta w zakresie doradztwa finansowego,
  • tworzenie indywidualnych planów finansowych,
  • nawiązywanie oraz budowanie profesjonalnych relacji z Klientami.

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie,
  • przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu,
  • ambicja i wysoka motywacja,
UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, kluczowe są Twoje naturalne predyspozycje oraz motywacja do pracy. Możesz rozpocząć karierę w prestiżowej branży finansowej! Mile widziane osoby z wykształceniem wyższym lub student/ studentka ostatniego roku, o umiejętności analitycznego myślenia. Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku finansowego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia prowadzone przez Certyfikowanych Doradców Finansowych,
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na wspólną realizację zadań,
  • szansę rozwoju i awansu,
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych.