Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Finansowy ds. Produktów Hipotecznych

Royal Finance Sp. z o. o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4944 dni temu

Ogłoszenie numer: 133063, z dnia 2011-01-31

ROYAL FINANCE to jedna z największych grup doradztwa finansowego świadcząca usługi wąskiej grupie wyjątkowych Klientów. Doskonale rozumiemy unikalne potrzeby osób o wysokich dochodach, pragnących zarówno bezpieczeństwa swoich finansowych operacji, jak i dynamicznego, przynoszącego zyski inwestowania. ROYAL FINANCE współpracuje z ponad 20 bankami oraz instytucjami finansowymi co pozwala profesjonalnie doradzać naszym klientom i wybierać najbardziej optymalne dla nich rozwiązania finansowe.

W związku z szybkim rozwojem naszego departamentu produktów hipotecznych na terenie Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • obsługa Klientów firmy
  • identyfikacja potrzeb Klienta w celu dopasowania optymalnej oferty
  • sprzedaż produktów hipotecznych oraz produktów inwestycyjnych
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • obsługa posprzedażowa Klienta
  • raportowanie swoich działań i osiągnięć

Wymagania

  • komunikatywność, wysokie umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • dobra organizacja czasu pracy (planowanie)
  • zaangażowania i silnej motywacji do działania
  • determinacji w realizacji celów
  • znajomości pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będą kontakty w branży deweloperskiej oraz agencjach nieruchomości

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia stałego oraz prowizji,
  • szeroką ofertę kredytową i inwestycyjną (ponad 20 banków oraz kilka instytucji ubezpieczeniowo - finansowych),
  • wewnętrzne i grupowe szkolenia produktowe przygotowywane przez współpracujące z nami instytucje,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy,
  • możliwość wyboru ścieżki kariery i kierunku rozwoju w firmie,
  • elastyczny czas pracy,
  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania pracy,
  • partnerską atmosferę.