Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Commercial Union Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa / Wyszków
praca stacjonarna
5836 dni temu

Ogłoszenie numer: 50372, z dnia 2008-10-06

Commercial Union (grupa AVIVA) jest brytyjskim koncernem finansowym z wieloletnimi tradycjami znajdującym się w ścisłej czołówce polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń oraz funduszy emerytalnych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa / Wyszków

Nr Ref.: dk/cu/23

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należy obsługa klientów firmy w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych Commercial Union.

Wymagania

- doskonałe zdolności interpersonalne - świetna prezencja - podstawowa znajomość rynku inwestycyjnego i ubezpieczeniowego - minimum wykształcenie średnie - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- nienormowany czas pracy - pracę na samodzielnym stanowisku - pełne przygotowanie do zawodu i wprowadzenie w rynek - wsparcie Unit Manager'a oraz wsparcie w postaci licznych szkoleń i warsztatów - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie