Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Faktoringowy

BZ WBK FAKTOR Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4902 dni temu

BZ WBK Faktor Sp. z o.o. jest spółką zależną Banku Zachodniego WBK S.A., należącego do Grupy AIB - największej instytucji bankowej i finansowej w Irlandii. Współpraca z Bankiem Zachodnim WBK S.A. zapewnia Faktorowi stabilność oraz szeroki dostęp klientów do usług Faktora poprzez sieć oddziałów Banku na terenie całego kraju. BZWBK Faktor Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej organizacji faktorów International Factors Group.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: D/WAW

Zadania:
  • Osiąganie uzgodnionych celów biznesowych w zakresie wolumenów sprzedaży, zarządzania kanałami dystrybucji, promocji produktu i działań aktywizujących sprzedaż
  • Obsługa całości procesu sprzedaży (pozyskanie i identyfikacja potrzeb klienta, negocjacje warunków współpracy, sporządzenie raportu, kompletowanie dokumentacji do podjęcia decyzji i zawarcia umowy, obsługa po-sprzedażowa)
  • Ścisła wielopłaszczyznowa współpraca z bankowością oddziałową oraz z jednostkami Faktora na etapie całego procesu sprzedaży usług faktoringowych
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów wśród firm nie będących klientami BZ WBK S.A. oraz we współpracy z pracownikami oddziałów
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, treningów i prezentacji - Gromadzenie i przekazywanie informacji nt. lokalnej specyfiki rynku faktoringowego
Wymagania:
  • Postawa pro-sprzedażowa i silna orientacja na osiąganie wyników
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność świadczenia wysokiej jakości obsługi klienta i budowania z nim długotrwałych relacji
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (minimum 2 lata)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność oraz systematyczność
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Dyspozycyjność, silna motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe kwalifikacje:

  • Znajomość rynku usług faktoringowych w Polsce
  • Doświadczenie w analizie finansowej firm oraz w opracowywaniu aplikacji kredytowych dla klientów instytucjonalnych
  • Doświadczenie w sprzedaży faktoringu
  • Znajomość języka angielskiego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".