Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva
mazowieckie
praca stacjonarna
5408 dni temu

Ogłoszenie numer: 82898, z dnia 2009-12-07

Aviva

Aviva Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i internet.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: du/25

Opis stanowiska

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji Commercial Union: - planuje jak zarządzać finansami swoich Klientów - buduje zaufanie Klientów poprzez skuteczne zarządzanie ich aktywami - zabezpiecza przyszłość Klientów i ich rodzin poprzez przygotowanie długoterminowych planów finansowych - przedstawia klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów, - Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne, - Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży, - Gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy

- Profesjonalny system szkoleń, - Stabilną karierę w międzynarodowej organizacji, - Nowoczesne narzędzia pracy, - Elastyczne godziny pracy, - Wysokie dochody *Praca możliwa w Warszawie lub Wyszkowie (prosimy o dopisek WWA lub WYSZKÓW)