Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansów

UNITY Centrum Ubezpieczeń i Finansów
Poznań
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 153259, z dnia 2011-07-25

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wiodących TU
  • sprzedaż produktów finansowych (kredyty, inwestycje)
  • doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań ubezpieczeniowych i finansowych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • analiza finansowa i badanie potrzeb klientów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe, wykształcenie w kierunku ubezpieczeń i finansów mile widziane
  • wymagane minimum 2-letnie doświadczenie jako pracownik multiagencji ubezpieczeniowej lub jako doradca finansowy
  • wymagane doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • niekaralność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie ubezpieczeń i finansów
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy