Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Przeźmierowo
Doradca ds. technicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Przeźmierowo
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 36709, z dnia 2007-11-08

Naszym Klientem jest wyłączny dostawca wysokiej klasy maszyn do przesiewania, kruszenia i recyklingu, dla którego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Nr Ref.: DSM/2709/07P

Opis stanowiska

- Doradztwo techniczne; - Ścisła współpraca z działami: serwisu, części i logistyki; - Szukanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn; - Współpraca z producentami i klientami.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe – Inżynier mechanik (specjalność: budowa maszyn lub pokrewna); - Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem); - Zmysł techniczny; - Umiejętność testowania i konfiguracji urządzeń; - Wysoka motywacja; - Umiejętność pracy w grupie; - Zaangażowanie i inicjatywa; - Samodzielność; - Kreatywność.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; - Szkolenia branżowe oraz możliwości podnoszenia własnych kompetencji; - Umowa o prace na czas nieokreślony (poprzedzona okresem próbnym).