Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Doradca ds. Sprzedaży

LUKAS Bank SA
zachodniopomorskie, Kołobrzeg
praca stacjonarna
4933 dni temu
topp2.jpg

LUKAS Bank to bank detaliczny, budujący długoterminowe relacje z klientami, których podstawą jest profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Zatrudniamy ponad 5 tys. pracowników. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuska grupa finansowa Crédit Agricole, która działa na terenie 70 krajów i zatrudnia ponad 160 tys. osób. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Symb. ref.: DMP/01/KOLp
Miejsce pracy: Kołobrzeg
PROFIL KANDYDATA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (preferowany sektor B2B)
  • cechy: nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • orientacja na rynku usług finansowych, znajomość lokalnego rynku (jako dodatkowy atut)
GŁÓWNE ZADANIA:
  • pozyskiwanie partnerów handlowych i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji handlowych
  • kreowanie odpowiedniego wizerunku firmy na rynku usług finansowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów (dla pracowników partnera handlowego)
OFERUJEMY:
  • system szkoleń i coachingów rozwijających umiejętności sprzedażowe oraz dostarczających wiedzę produktową
  • klarowny system motywacyjny
  • realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne (opiekę medyczną, zajęcia sportowe)
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • elastyczny czas pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUKAS Bank SA dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."
bottom1.jpg