Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
DORADCA DS. SPRZEDAŻY USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

Comdrev sp. zo.o.
kujawsko-pomorskie, SZCZECIN, Włocławek, Gdańsk, Słupsk
praca stacjonarna
6337 dni temu

Ogłoszenie numer: 28207, z dnia 2007-04-09

Firma Comdrev Sp. zo.o. jest partnerem Telekomunikacji Polskiej. Działa na rynku od 1988 r . Priorytetem działalności Comdrev Sp. zo.o. jest świadczenie usług przy zachowaniu profesjonalnej obsługi Klienta .

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, SZCZECIN, Włocławek, Gdańsk, Słupsk

Nr Ref.: 3/2007

Opis stanowiska

Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie: -prezentacja usług telekomunikacyjnych, - pozyskiwanie klientów biznesowych, - przeprowadzanie rozmów handlowych, - odbywanie spotkań .

Wymagania

-wykształcenie min. średnie, -mile widziane doświadczenie handlowe - samodzielność - umiejętność nawiazywania kontaktów

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - mozliwość rozwoju - szkolenia handlowe