Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

AUTO ŁÓDŹ
Łódź
praca stacjonarna
4554 dni temu

Nowo powstająca, autoryzowana stacja obsługi i salon sprzedaży samochodów
NISSAN w Łodzi

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 05_NŁ_2012

Zadania:
  • sprzedaż samochodów nowych i używanych marki NISSAN
  • poszukiwanie nowych klientów, opieka nad klientami salonu
Wymagania:
  • wyższe lub średnie wykształcenie,
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność obsługi PC i oprogramowania MS OFFICE,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy w nowej firmie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • cykl szkoleń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.