Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH

DSA Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
5010 dni temu

Ogłoszenie numer: 124224, z dnia 2010-11-26

Firma DSA Sp. z o.o. współpracująca z jednym z Największych Banków w Polsce poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: P/STAND

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów bankowych międzynarodowej instytucji finansowej
  • budowanie relacji z klientem
  • obsługa klienta indywidualnego
  • prowadzenie akcji sprzedażowych

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • wysoka kultura osobista oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • chęć rozwoju w dziedzinie bankowości i finansów
  • doświadczenie w sprzedaży (dodatkowy atut)

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę
  • ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie umiejętności
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne
  • przyjazną atmosferę pracy