Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Miasto
Doradca ds. Produktów Finansowych

Deutsche Bank PBC S.A.
Miasto, Wybrane Miasta Polski
praca stacjonarna
6627 dni temu

Ogłoszenie numer: 20610, z dnia 2006-08-07

Deutsche Bank PBC S.A. jest częścią Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Świadczy wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, oferując długofalowe rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Miejsce pracy: Miasto, Wybrane Miasta Polski

Nr Ref.: nr ref.: DB/DPF

Opis stanowiska

- aktywnej sprzedaży produktów bankowych dla klientów indywidualnych ze szczególnym uwzględnieniem kredytu mieszkaniowego, pożyczek oraz produktów inwestycyjnych; - pozyskiwaniu nowych klientów; - realizowaniu celów sprzedażowych. Miejsce pracy w wybranych miastach: </b>Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Gdynia, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Zielona Góra, Leszno, Wrocław, Opole, Kraków, Katowice, Gliwice, Bielska-Biała, Rzeszów, Lublin, Łódź.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży; - bardzo dobre umiejętności interpersonalne; - zaangażowanie, nastawienie na sukces; - wysoka orientacja na potrzeby klienta; - minimum średnie wykształcenie; - prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia; </b> - dyspozycyjność.

Oferujemy

Wybranym kandydatom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, zdobywanie nowych doświadczeń, wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.