Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
DORADCA DS. PRODUKTÓW BANKOWYCH

Rigall Distribution Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Trójmiasto, Bydgoszcz, Olsztyn
praca stacjonarna
5906 dni temu

Ogłoszenie numer: 44119, z dnia 2008-05-15

W związku z rozwojem firmy i wprowadzaniem nowych produktów na rynek Rigall Distribution Sp. z o.o., Autoryzowana Agencja Bankowa prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Trójmiasto, Bydgoszcz, Olsztyn

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

- min. średniego wykształcenia - wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych - silnej motywacji do pracy - prawa jazdy kat. B

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat w firmie o silnej pozycji na rynku - część stałą wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowy - pracę w młodym, dynamicznym zespole - profesjonalne, systematyczne szkolenia - realną możliwość awansu w ramach struktury firmy - narzędzia niezbędne do pracy (samochód uzależniony od wyników, telefon komórkowy) - dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy