Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca ds. Produktów Bankowych

Autoryzowana Agencja Międzynarodowego Banku
Wrocław
praca stacjonarna
5057 dni temu

Ogłoszenie numer: 125927, z dnia 2010-12-14

Autoryzowana Agencja Międzynarodowego Banku działająca od 12 lat w sektorze bankowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- Aktywna sprzedaż produktów bankowych na standach Banku Citi Handlowy

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie - silna motywacja do pracy - nastawienie na cel - komunikatywność, otwartość - zaangażowanie i kreatywność w działaniu - wysoki poziom kultury osobistej, - optymizm i miła aparycja - gotowość do pracy w weekendy, w systemie zmianowym

Oferujemy

- umowę o pracę - część stała wynagrodzenia + premia - interesującą pracę w młodym zespole - możliwość rozwoju zawodowego i awansu - szkolenia wstępne - atrakcyjny pakiet szkoleń dodatkowych - miłą atmosferę pracy