Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca ds. Operacji Gotówkowych i Sprzedaży

TUiR WARTA S.A.
mazowieckie, Filia nr 6 w Grodzisku Mazowieckim, Kredyt Bank S.A.,
praca stacjonarna
5069 dni temu

Ogłoszenie numer: 127080, z dnia 2010-12-09

Już nie musisz wybierać. Kredyt Bank i WARTA należą do międzynarodowej grupy finansowej KBC. Umiejętnie łącząc usługi bankowe i ubezpieczeniowe, tworzymy nową jakość dla Klientów i więcej możliwości dla Pracowników. Pracując z nami, możesz rozwijać się w dwóch dziedzinach jednocześnie oraz uczestniczyć w unikalnym programie rozwoju talentów w Polsce i za granicą. Wyznacz nowy kierunek swojego rozwoju. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Filia nr 6 w Grodzisku Mazowieckim, Kredyt Bank S.A.,

Nr Ref.: 16/11/OP/DK

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla Banku i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami, - Realizację planu sprzedaży, - Bieżącą obsługę operacyjną klientów, - Kreowanie odpowiedniego wizerunku Banku na rynku usług finansowych.

Wymagania

- Wykształcenia przynajmniej średniego, - Wysokich umiejętności sprzedażowych i umiejętności pozyskiwania nowych klientów, - Przynajmniej podstawowej znajomości produktów bankowych i ubezpieczeniowych, - Ponadprzeciętnych zdolności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu relacji, - Bardzo dobrej organizacji pracy, - Otwartości i umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

- Interesującą pracę w renomowanej instytucji finansowej, - Możliwości rozwoju zawodowego, - Prywatną opiekę medyczną.