Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca ds. Odszkodowań

Promore
mazowieckie, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Żyrardów, Sochaczew, Mława, Płońsk | Nr Ref: DOS/10/ MAZ
praca stacjonarna
5431 dni temu

Ogłoszenie numer: 76523, z dnia 2009-10-02

Promore

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży odszkodowań poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Żyrardów, Sochaczew, Mława, Płońsk | Nr Ref: DOS/10/ MAZ

Opis stanowiska

- Podpisywanie umów ze wskazanymi przez Kancelarie klientami. - Kompletowanie dokumentów. - Budowanie jak najlepszych relacji z obecnymi partnerami. - Koordynowanie działań reklamowych. - Możliwość samodzielnego poszukiwania klientów - Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie. - Dostęp do internetu. - Umiejętność obsługi komputera. - Ambicja i wysokiej kultura osobista. - Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa. - Wysokie zaangażowanie oraz samoorganizacja. - Preferowani emerytowani policjanci, pracownicy służby zdrowia, rehabilitanci, specjaliści BHP, pracownicy i właściciele warsztatów samochodowych oraz pomocy drogowej

Oferujemy

- Pracę dla wiodącej na rynku Kancelarii Odszkodowawczej. - Szkolenia z standardów sprzedaży i obsługi Klienta. - Wynagrodzenie gwarantowane plus system prowizyjny. - Umowa o dzieło