Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca ds. Kredytowania

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5922 dni temu

Ogłoszenie numer: 43979, z dnia 2008-05-12

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o. jest dynamicznie się rozwijającą Agencją Pracy Tymczasowej (1428/3), świadczącą usługi rekrutacyjne i inne związane z szeroko rozumianym Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, dla klientów w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AF/SP/POZ

Opis stanowiska

Wśród podstawowych zadań na powyższym stanowisku wyróżnić można: * ocenę ryzyka * kompleksową obsługę produktów obarczonych ryzykiem * bieżącą obsługę klientów * wspieranie działań Doradcy Klienta Korporacyjnego

Wymagania

* 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z oceną ryzyka finansowego * wykształcenie wyższe (bankowość, finanse, prawo) * bardzo dobra znajomość języka angielskiego * wiedza merytoryczna z zakresu finansów, prawa, rachunkowości, analiz finansowych * umiejętność myślenia analitycznego * umiejętność dobrej organizacji pracy * umiejętności interpersonalne * duża motywacja

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenia * stabilna i bezpieczna praca w firmie o ugruntowanej pozycji * możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych * pakiet świadczeń socjalnych * wynagrodzenie dopasowane do umiejętności