Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA ds. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Centrum Finansowe MULTISPEKTRUM
Warszawa
praca stacjonarna
5086 dni temu

Ogłoszenie numer: 118640, z dnia 2010-10-15

Centrum Finansowe MULTISPEKTRUM świadczące usługi w sektorze kredytowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DKH/09/10/praca

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi (developerzy, agencje nieruchomości) - analizę potrzeb finansowych Klientów w celu zbudowania optymalnej oferty

Wymagania

- samodzielność i skuteczność w działaniu - silna motywacja do pracy i zorientowanie na rezultaty - gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji - prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia - wysoki poziomu etyki zawodowej - doświadczenie i sukcesy w sprzedaży produktów hipotecznych

Oferujemy

- dostęp do oferty produktów kredytowych i leasingowych 27 Banków - dostęp do specjalistycznych narzędzi do analizy ofert kredytowych - bardzo korzystny system prowizyjny – możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży - indywidualne wsparcie coachingowe - dużą swobodę i niezależność w działaniu - brak celów sprzedażowych (targetów) - dostęp do bazy pozyskanych Partnerów Biznesowych - pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych - możliwość awansu i budowania zespołu - dodatkowe świadczenia (pakiet usług medycznych, telefon służbowy, laptop)