Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Doradca ds. Kredytów Hipotecznych

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
Gniezno
praca stacjonarna
2992 dni temu

Ogłoszenie numer: 1111545, z dnia 2016-05-19

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • aktywną sprzedaż i pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie produktu Kredyt Hipoteczny
  • budowanie relacji z Klientami Banku oraz pełne doradztwo w zakresie produktów hipotecznych
  • weryfikację i nadzór nad dokumentacją Klientów oraz obsługiwanych produktów (sprawdzanie kompletności, prawidłowości, aktualności przekazywanych dokumentów)
  • budowanie wysokiej pozycji Banku BPH na lokalnym rynku.

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży kredytów hipotecznych
  • dobra wiedza dotycząca rynku nieruchomości i zasad na nim obowiązujących
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym premię uzależnioną od indywidualnych wyników
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz ubezpieczeń