Zobacz więcej ofert pracy

Doradca dietetyczny

Vitagenum Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3071 dni temu

Ogłoszenie numer: 1009988, z dnia 2016-03-18

Firma biotechnologiczna z Lublina Vitagenum sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

Oferujemy interesującą pracę w rozwijającej się firmie z następującym zakresem obowiązków:

  • obsługa klientów w formule on-line
  • układanie indywidualnych programów żywieniowych
  • reprezentowanie firmy w mediach

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia w dziedzinie dietetyki lub medycyny
  • umiejętności pracy z pacjentem
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrych zdolności komunikacyjnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane będą:

  • ukończone studia medyczne
  • doświadczenie w prowadzeniu porad dietetycznych z wykorzystaniem wyników badań lekarskich
  • zainteresowanie nutrigenomiką
  • umiejętność korzystania z naukowych baz danych