Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Doradca d/s finansów i ubezpieczeń

Jan Lewandowski Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5456 dni temu

Ogłoszenie numer: 74390, z dnia 2009-09-07

Bardzo duża międzynarodowa korporacyja finansowo-ubezpieczeniowa działająca od blisko 200 lat na rynkach światowych a w Polsce od lat 17 Poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko doradcy do spraw finansów i ubezpieczeń. Do obowiązków należeć będzie: - pozyskiwanie nowych klientów, - tworzenie dla nich długo terminowych programów inwestycyjno-ochronnych oraz ich obsługa, - zawieranie umów ubezpieczeniowych, inwestycyjnych w ramach przygotowanego programu.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów - samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne - zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży, - gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy

- profesjonalny system szkoleń, - stabilną karierę w międzynarodowej organizacji, - nowoczesne narzędzia pracy, - elastyczne godziny pracy - wysokie dochody

Wynagrodzenie

Od 2500 do 10000 PLN