Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Doradca d/s finansów i ubezpieczeń

Jan Lewandowski Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5524 dni temu

Ogłoszenie numer: 71488, z dnia 2009-08-03

Bardzo duża międzynarodowa korporajcja finansowo-ubezpieczeniowa działająca od blisko 200 lat na rynkach światowych a w Polsce od lat 17

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko doradcy do spraw finansów i ubezpieczeń. Do obowiązków należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie dla nich długo terminowych programów inwestycyjno-ochronnych oraz ich obsługa, zawieranie umów ubezpieczeniowych, inwestycyjnych w ramach przygotowanego programu.

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie, wiek powyżej 25 lat, odwaga, otwartość na nowe wyzwania, chęć zdobycia atrakcyjnego zawodu, potrzeba wewnętrzna odniesienia sukcesu

Oferujemy

Profesjonalne szkolenia zawodowe, możliwość awansu, praca w doskonałym zespole, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 10000 PLN