Zobacz więcej ofert pracy

Doradca concierge travel

Biuro Podróży Magellan Magdalena Rosła
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2902 dni temu

Ogłoszenie numer: 1311153, z dnia 2016-10-07

magellan24.pl

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Jesteś odważny, kreatywny, kontakt z Klientem to Twoja codzienność?

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Doradztwo i sprzedaż oferty wakacyjnej w biurze w Bydgoszczy,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb,
  • Planowanie działań sprzedażowych.

Wymagania

  • Samodzielności w organizowaniu własnych działań,
  • Własnej inicjatywy i sukcesów w realizacji celów,
  • Chęci do rozwoju, nauki.

Oferujemy

  • UMOWĘ o pracę,
  • Wynagrodzenie: Podstawa + atrakcyjny system premiowy (czytelny i realny) + dodatki za najlepsze wyniki,
  • Narzędzia pracy,
  • Wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej,
  • Szkolenia.