Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Biznesowy

Riset
mazowieckie
praca stacjonarna
5340 dni temu

Ogłoszenie numer: 88262, z dnia 2010-02-03

Riset

Przedstawiciel wiodących koncernów światowych, dostawca urządzeń i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biur, oraz systemów "after printing" dla poligrafii. Riset posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiązań informatycznych opartych na tych urządzeniach.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

osoba na stanowisku Doradcy Biznesowego odpowiedzialna będzie za:
  • aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami,
  • oferowanie produktów i rozwiązań przeznaczonych dla środowiska biurowego (przede wszystkim rozwiązań software-owych),
  • realizację wskazanych budżetów sprzedaży.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i profesjonalnym ich utrzymaniu,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych,
  • bogata baza kontaktów biznesowych, kreatywność i samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią tradycją na polskim rynku,
  • kontakt z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi,
  • atrakcyjny system pracy, progresywne wynagrodzenie stałe i premiowe adekwatne do efektów pracy,
  • pakiet szkoleń miękkich i twardych,
  • samochód służbowy oraz inne bonusy wynikające z systemu motywacyjnego.