Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
doradca biznesowy

Riset
Warszawa
praca stacjonarna
6021 dni temu

Ogłoszenie numer: 40324, z dnia 2008-02-20

Riset

Przedstawiciel wiodących koncernów swiatowych, dostawca urzadzeń i nowoczesnych rozwiazań informatycznych dla biur, oraz systemów "after printing" dla poligrafi.Riset posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiazań informatycznych opartych na tych urzadzeniach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

osoba na stanowisku Doradcy Biznesowego odpowiedzialna będzie za; aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami,oferowanie produktów i rozwiązań przeznaczonych dla srodowiska biurowego (przede wszystkim rozwiązań sowtwerowych), realizację wskazanych budżetów sprzedaży.

Wymagania

min dwuletnie doswiadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, doswiadczenie w pozyskiwaniu klientów i profesjonalnym ich utrzymaniu, umiejetność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych, bogata baza kontaktów biznesowych, kreatywność i samodzielność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat B, dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią tradycją na polskim rynku, kontakt z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi, atrakcyjny system pracy, progresywne wynagrodzenie stałe i premiowe adekwatne do efektów pracy , pakiet szkoleń miękkich i twardych, samochód służbowy oraz inne bonusy wynikające z systemu motywacyjnego.