Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Doradca Biznesowy

Lecce Pen Poland Sp. z o.o.
podlaskie, pn- wsch Polska
praca stacjonarna
4851 dni temu

Ogłoszenie numer: 146355, z dnia 2011-05-04

Producent i dystrybutor promocyjnych artykułów reklamowych

Jeżeli jesteś „urodzonym sprzedawcą", cechuje Cię determinacja i dynamizm w działaniu, ogłaszamy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie, pn- wsch Polska

Opis stanowiska

  • praca na obszarze województw: mazowieckie, kujawsko- pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i dystrybucyjnych na wyznaczonym terenie
  • utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • aktywne tworzenie i zarządzanie bazą aktualnych i potencjalnych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji, przygotowanie ofert dla klientów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • minimum dwuletnie  doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub podobnym w sektorze B2B- warunek konieczny
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe, bardzo dobra znajomość branży promocyjno- reklamowej, lokalnych agencji reklamowych - warunek konieczny
  • umiejętności sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • nastawienie na sukces, kreatywność, zaangażowanie i silna motywacja w działaniu
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • nieobciążone prawo jazdy kategorii B
  • niekaralność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w renomowanej firmie