Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Doradca Bankowy Klientów Korporacyjnych w Szczecinie

Bank Millennium S.A.
Szczecin
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
514 dni temu

Ogłoszenie numer: 8031903, z dnia 2023-03-01

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: https://millenniumelearning.csod.com/ux/ats/careersite/2/home/requisition/1818?c=millenniumelearning

Opis stanowiska

Zadania:

  • Realizowanie planów sprzedaży w zakresie pozyskania nowych Klientów oraz sprzedaży produktów bankowych
  • Utrzymanie i rozwój portfela Klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Inicjowanie i wspomaganie procesu kredytowego
  • Utrzymywanie profesjonalnych, partnerskich i długotrwałych relacji z Klientami Banku

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w bankowości korporacyjnej
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy, obejmujące wykonywanie czynności polegających na przekazywaniu Klientom informacji o usługach inwestycyjnych oraz instrumentach finansowych będących ich przedmiotem
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów korporacyjnych
  • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych
  • Umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prezentacji
  • Znajomość rynku usług finansowych oraz produktów bankowych dedykowanych dla Klientów z segmentu przedsiębiorstw
  • Mile widziana znajomość Klientów z segmentu strategicznego
  • Prawo jazdy
  • Silna motywacja do pracy

Oferujemy

  • Pracę w Regionalnym Centrum Korporacyjnym w Szczecinie
  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Samodzielną pracę ale w kooperacji ze specjalistami produktowymi
  • Wsparcie Konsultanta w obsłudze operacyjnej firm
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy
  • Dostęp do platformy MyBenefit