Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Dorada techniczno - handlowy

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra
praca stacjonarna
2519 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Obsługa klienta w regionie,

·         Utrzymywanie stałych relacji z klientami i nawiązywanie nowych,

·         Sprzedaż produktów,

·         Reprezentowanie firmy i budowanie jej wizerunku,

·         Doradztwo techniczne, dobór rozwiązań,

·         Dostawa towaru

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z zakresu obróbki skrawaniem, mechaniki, budowy maszyn,

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych w podstawowych aplikacjach obróbczych,

·         Znajomość procesów obróbki mechanicznej metali w tym zastosowań narzędzi skrawających,

·         Doświadczenie w sprzedaży,

·         Sumienność, aktywność, niska ugodowość,

·         Stabilność emocjonalna,

·         Diagnozowanie potrzeb klienta.

·         Prezentowanie oferty na tle konkurencji.