Zobacz więcej ofert pracy

DOKUMENTALISTY

KenBIT Koenig i Wspólnicy Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5008 dni temu

Firma KenBIT dostarcza systemy telekomunikacyjne i systemy informatyczne dla instytucji państwowych. Naszym atutem jest integracja systemów łączności przewodowej z systemami łączności radiowej.

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • tworzenie podręczników użytkownika dla oprogramowania oraz sprzętu
  • tworzenie opisów funkcjonalnych oprogramowania i sprzętu
  • wykonywanie i obróbka zdjęć cyfrowych ( w zakresie tworzenia dokumentacji)
  • tworzenie prezentacji dotyczących oprogramowania.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobre umiejętności komunikacyjne i werbalizacyjne
  • dobra znajomość pakietów biurowych Microsoft Office i OpenOffice
  • umiejętność pracy ze zróżnicowanymi systemami informatycznymi
  • minimum 1 rok pracy przy tworzeniu oprogramowania komercyjnego
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość zagadnień wojskowych
  • poprzednia praca w charakterze dokumentalisty
  • znajomość zagadnień testowania.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka zdrowotna)
  • kontakt z nowoczesną technologią informatyczną (m.in. Java EE)
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osoby niepalącej.