- Przeprowadzanie wybranych doświadczeń in vitro w ramach realizowanej pracy doktorskiej i w/w projektu naukowego (opiekun pracy doktorskiej prof. dr hab. Iwona Inkielewicz-Stępniak)
- Udział w badaniach na modelu zwierzęcym nowotworu trzustki
- Więcej nt. pracowni: https://informator.gumed.edu.pl/282
- Realizacja pracy doktorskiej związanej z badaniami wpływu pochodnych opioidowego czynnika wzrostu na komórki raka trzustki w warunkach in vitro, ex vivo oraz na modelu zwierzęcym
- Analiza i interpretacja wyników badan. Pisanie raportów z realizacji badań
- Udział w zajęciach prowadzonych w Pierwszej Szkole Doktorskiej GUMed: https://doktoranci.gumed.edu.pl/56505.html
- Ukończone Studia wyższe (biologiczne, medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie B2)
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań z użyciem hodowli komórkowych
- Mile widziane autorstwo lub współautorstwo publikacji naukowej, doniesień konferencyjnych, udział w projektach naukowych lub działalność w kole naukowym
Stypendium naukowe NCN może być przyznane osobie, która w chwili rozpoczęcia przez nią realizacji zadań w projekcie badawczym spełnia którekolwiek z poniższych kryteriów:
- jest studentem studiów: pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w uczelniach na terytorium Polski;
- jest uczestnikiem studiów doktoranckich;
- jest doktorantem w szkole doktorskiej.
Stypendysta, który przestaje spełniać kryterium, na podstawie którego przyznano mu stypendium naukowe NCN, i który nie spełnia żadnego z pozostałych kryteriów, może pobierać stypendium naukowe NCN przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
OFERUJEMY:
- Stypendium doktoranckie (4 lata wypłacane w ramach Pierwszej Szkoły Doktorskiej GUMed)
- Dodatkowe stypendium w ramach realizowanego projektu NCN, 1400 zł/msc przez okres dwóch pierwszych lat (w kolejnym okresie w zależności od pozyskanych środków grantowych)
- Udział w ciekawych projektach
- Praca w młodym i dynamicznym zespole
- Praca w zespole międzynarodowym
- Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania kompetencji (wyjazdy, szkolenia)
- Możliwość prezentowania wyników na konferencjach polskich i zagranicznych
- Atrakcje kulturalne i sportowe
- Możliwość pobytu w jednostce zagranicznej - Trinity College Dublin, Uniwersytecie Klinicznym w Erlangen
Poznaj
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Gdański Uniwersytet Medyczny to nie tylko najlepsza uczelnia medyczna w Polsce, która plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich uczelni państwowych (6 miejsce).
Gdański Uniwersytet Medyczny to złożona organizacja, o długiej tradycji, wielu osiągnięciach i ogromnych możliwościach.
Obok wypełniania zadań dydaktycznych i badawczych, pełni również rolę organu założycielskiego dla czterech podmiotów leczniczych. Publikacje naukowców GUMed są jednymi z najczęściej cytowanych w prestiżowych czasopismach (wysoki Impact Factor).
Gdański Uniwersytet Medyczny to ośrodek akademicki, który stawia na praktyczne nauczanie zawodu w oparciu o nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną – posiadamy m.in. nowoczesne pracownie multimedialne wykorzystujące druk 3D i zakłady symulacji.
W ciągu 75 lat bogatej historii pracownicy Uczelni i Szpitali wspólnie przyczynili się do utworzenia unikatowych jednostek w skali kraju m.in. Centrum Udarowego czy Centrum Medycyny Translacyjnej.
Gdański Uniwersytet Medyczny jest miejscem styku wielu kultur dzięki realizowanym studiom anglojęzycznym (English Division) i nawiązywanej współpracy z zagranicznymi partnerami, w tym uczelniami.
Gdański Uniwersytet Medyczny jest organizacją, która odważnie patrzy w przyszłość i stawia sobie wiele ambitnych celów. Uczelnia podejmuje wysiłek, by wzmocnić synergię dydaktyki, nauki oraz profesjonalnego zarządzania.