Najnowsze oferty pracy

  • Global Distributor Market Coordinator

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    15 godz.
    Key responsibilities: Managing the distributor’s contract- making drafts and changes, getting signatures, preparing termination documents, adding amendments; Governing product prices process across distributor markets. Taking responsibility for onboarding new distributors, including incorporating...
Zobacz więcej ofert pracy

Distribution Center Manager

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2185 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta w ramach zarządzanego Centrum Dystrybucyjnego
  • Tworzenie i realizacja celów budżetowych
  • Aktywne rozwijanie współpracy z obsługiwanymi Klientami
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych zgodnych z filozofią Lean

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania budżetem i projektami
  • Doskonała znajomość procedur i zasad funkcjonowania magazynu, procedur dystrybucji towarów
  • Zorientowanie na budowanie sprawnie działającego zespołu
  • Silna orientacja na cel oraz umiejętności liderskie
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ
  • Prawo jazdy kat. B