Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Villa Almira & SPA
Wisła
praca stacjonarna
4241 dni temu

Ogłoszenie numer: 249434, z dnia 2013-01-04

Almira & SPA to elegancka i luksusowa Villa, położona 500 m od centrum, zimowej stolicy Beskidów – Wisły. Oprócz komfortowych pokoi i restauracji na naszych gości czeka jedyne w swoim rodzaju balijskie SPA.

Dietetyk

Miejsce pracy: Wisła

Opis stanowiska

Villa Almira & SPA w Wiśle zatrudni wykwalifikowanego dietetyka specjalizującego się w oczyszczaniu organizmu metodą 7-dniowego detoxu.

Wymagania

  • Mile widziane umiejętności w zakresie ayurvedy, ziołolecznictwa, jogi.
  • Oferta skierowana jest do absolwentów studiów na kierunkach związanych z dietetyką.
  • Wymagane doświadczenie w organizacjach lub poradniach oferujących doradztwo w zakresie żywienia, chorób metabolicznych, chorób przewodu pokarmowego, bądź też w ośrodkach przeprowadzających turnusy oczyszczające.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, energicznym zespole oraz możliwość długotrwałej współpracy.