Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Diagnosta Mechanik

P.U.H. AUTOMAX Skorupski Tomasz
mazowieckie
praca stacjonarna
5848 dni temu

Ogłoszenie numer: 50679, z dnia 2008-10-14

Prowadzimy warsztat samochodowy w zakresie mechaniki pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych oraz autobusów. Posiadamy sklep części zamiennych. Zajmujemy się również badaniami technicznymi wszystkich pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zatrudnimy diagnostę w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, najchętniej na 1/2 etatu. Poszukujemy również mechaników samochodów ciężarowych, oraz sprzedawcę części zamiennych.

Wymagania

  • znajomość zawodu,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • zaangażowanie w funkcjonowanie firmy.

Oferujemy

  • dobre warunki pracy,
  • nowoczesny warsztat zmechanizowany,
  • dobre warunki płacowe, szkolenia,
  • szerokie zaplecze socjalne.