Praca.pl Praca Pomorskie Kościerzyna Diagnosta Laboratoryjny Kościerzyna
Diagnosta laboratoryjny - branża medyczna

LEVEL WORK
Kościerzyna
praca stacjonarna
1448 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Diagnosta laboratoryjny
branża medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna
Nr ref.: DIAG/2020
Opis stanowiska:
  • wykonywanie czynności diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej
  • pobieranie, rejestrowanie, przyjmowanie oraz dystrybucja materiału do badań
  • wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej
  • autoryzacja wyników badań
  • uczestnictwo w bieżących zadaniach laboratorium
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • uprawnienia serologiczne (preferowane)
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferujemy:
  • pewną umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu