Zobacz więcej ofert pracy

Development Manager

PROFIREAL POLSKA SP. Z O.O.
Szczecin, Szczecin/olsztyn/białystok
praca stacjonarna
6624 dni temu

Ogłoszenie numer: 20871, z dnia 2006-06-26

Jesteśmy spółką partnerską firmy Profireal SA, która od 10 lat działa na rynku czeskim i od 4 lat na Słowacji. Specjalizujemy się w udzielaniu łatwo dostępnych pożyczek gotówkowych dla szerokiego grona Klientów indywidualnych. Zaufało nam już ponad 80 000 Czechów oraz Słowaków.

Miejsce pracy: Szczecin, Szczecin/olsztyn/białystok

Opis stanowiska

-Kontrola i analiza sieci sprzedaży -Szkolenia i pomoc dla sieci sprzedawców -Komunikacja centrala-sieć

Wymagania

Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku sprzedawcy, doświadczenia handlowego i szkoleniowego. Wykształcenia wyższego Doświadczenia w projektach związanych z zarządzaniem Bardzo dobrej organizacji czasu pracy Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych, komunikatywności, samodzielności, zaangażowania i pasji Umiejętności myślenia strategicznego, kreatywnego i analitycznego

Oferujemy

Atrakcyjne i motywacyjne wynagrodzenie.